51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

بهترین یخچال بدون برفک کدام است؟

به اشتراک بذارید

بهترین یخچال بدون برفک کدام است؟

بهترین یخچال بدون برفک کدام است؟ یخچال یکی از ضروری‌ترین لوازم خانگی در هر منزل است. این دستگاه وظیفه نگهداری مواد غذایی را بر عهده دارد و باید بتواند به خوبی از آنها در برابر آلودگی و خرابی محافظت کند. یخچال‌های بدون برفک یکی از محبوب‌ترین انواع یخچال‌ها هستند. این یخچال‌ها به دلیل استفاده از سیستم‌های سرمایشی نوین، از برفک زدگی جلوگیری می‌کنند و نیازی به یخ‌زدایی دستی ندارند.

 

بهترین یخچال بدون برفک کدام است؟

ظرفیت

اولین عاملی که باید در انتخاب یخچال بدون برفک در نظر بگیرید، ظرفیت آن است. ظرفیت یخچال باید متناسب با نیاز خانواده شما باشد. اگر خانواده پرجمعیتی دارید، باید یخچالی با ظرفیت بالا انتخاب کنید، ظرفیت یخچال‌های بدون برفک در بازار ایران معمولاً بین 200 تا 600 لیتر است و یخچال‌های با ظرفیت پایین‌تر (حدود 200 تا 300 لیتر) مناسب خانواده‌های کوچک و کم‌جمعیت هستند، یخچال‌های با ظرفیت متوسط (حدود 300 تا 500 لیتر) مناسب خانواده‌های متوسط هستند، یخچال‌های با ظرفیت بالا (حدود 500 تا 600 لیتر) مناسب خانواده‌های پرجمعیت و یا افرادی هستند که مواد غذایی زیادی را در یخچال نگهداری می‌کنند.

 

طراحی

طراحی یخچال نیز یکی از عوامل مهم در انتخاب آن است. یخچال باید متناسب با فضای آشپزخانه شما باشد. همچنین باید به زیبایی و ظاهر آن نیز توجه داشته باشید، یخچال‌های بدون برفک در بازار ایران در انواع مختلف دوقلو، ساید بای ساید، ایستاده و فریزر پایین موجود هستند. یخچال‌های دوقلو دارای دو بخش مجزای یخچال و فریزر هستند، یخچال‌های ساید بای ساید دارای یک بخش یخچال و یک بخش فریزر در کنار هم هستند و یخچال‌های ایستاده دارای یک بخش یخچال و یک بخش فریزر در بالای هم هستند، یخچال‌های فریزر پایین دارای یک بخش یخچال بزرگ در پایین و یک بخش فریزر کوچک در بالای آن هستند.

امکانات

یخچال‌های بدون برفک دارای امکانات مختلفی هستند. برخی از این امکانات عبارتند از:

  • سیستم سرمایش بدون برفک

سرمایش بدون برفک یکی از مهم‌ترین امکانات یخچال‌های بدون برفک است. این سیستم از برفک زدگی یخچال جلوگیری می‌کند و نیازی به یخ‌زدایی دستی ندارد.

  • سیستم ضدباکتری

ضدباکتری از رشد باکتری‌ها در یخچال جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود مواد غذایی سالم‌تر باقی بمانند.

  • سیستم یخساز

یخساز باعث می‌شود همیشه یخ تازه در دسترس داشته باشید.

  • سیستم آبسردکن

آبسردکن باعث می‌شود همیشه آب سرد و تازه در دسترس داشته باشید.

  • سیستم نوسان دما

نوسان دما باعث می‌شود دمای یخچال به طور یکنواخت در تمام قسمت‌ها توزیع شود.

 

بهترین یخچال بدون برفک کدام است؟

 

قیمت

قیمت یخچال‌های بدون برفک متفاوت است. این یخچال‌ها با توجه به ظرفیت، طراحی، امکانات و برند سازنده آنها تعیین می‌شود.

معرفی بهترین یخچال‌های بدون برفک

یخچال فریزر سامسونگ مدل RH54M9960B1

این یخچال فریزر از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. ظرفیت یخچال 302 لیتر و ظرفیت فریزر آن 187 لیتر است. این یخچال دارای سیستم سرمایش بدون برفک No Frost است که از برفک زدگی یخچال جلوگیری می‌کند. همچنین دارای سیستم ضدباکتری Twin Cooling Plus است که از رشد باکتری‌ها در یخچال جلوگیری می‌کند. این یخچال دارای سیستم یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد.

حدود 30 میلیون تومان

 

یخچال فریزر ال جی مدل J434GM

این یخچال فریزر از طراحی ساده و شیک برخوردار است. ظرفیت یخچال 326 لیتر و ظرفیت فریزر آن 242 لیتر است. این یخچال دارای سیستم سرمایش بدون برفک No Frost است که از برفک زدگی یخچال جلوگیری می‌کند. همچنین دارای سیستم ضدباکتری Hygiene Fresh است که از رشد باکتری‌ها در یخچال جلوگیری می‌کند. این یخچال دارای سیستم یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد.

حدود 28 میلیون تومان

یخچال فریزر بوش مدل KGN39XW35

این یخچال فریزر از طراحی مدرن و زیبا برخوردار است. ظرفیت یخچال 290 لیتر و ظرفیت فریزر آن 230 لیتر است. این یخچال دارای سیستم سرمایش بدون برفک No Frost است که از برفک زدگی یخچال جلوگیری می‌کند. همچنین دارای سیستم ضدباکتری Hygiene Plus است که از رشد باکتری‌ها در یخچال جلوگیری می‌کند. این یخچال دارای سیستم یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد.

حدود 27 میلیون تومان

بهترین یخچال بدون برفک کدام است؟

 

یخچال فریزر اسنوا مدل SR-B320ST

این یخچال فریزر از طراحی ساده و کاربردی برخوردار است. ظرفیت یخچال 295 لیتر و ظرفیت فریزر آن 240 لیتر است. این یخچال دارای سیستم سرمایش بدون برفک No Frost است که از برفک زدگی یخچال جلوگیری می‌کند. همچنین دارای سیستم ضدباکتری Nano Silver است که از رشد باکتری‌ها در یخچال جلوگیری می‌کند. این یخچال دارای سیستم یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد.

حدود 25 میلیون تومان

یخچال فریزر پارس مدل 3780

این یخچال فریزر از طراحی ساده و کاربردی برخوردار است. ظرفیت یخچال 278 لیتر و ظرفیت فریزر آن 200 لیتر است. این یخچال دارای سیستم سرمایش بدون برفک No Frost است که از برفک زدگی یخچال جلوگیری می‌کند. همچنین دارای سیستم ضدباکتری Bio Shield است که از رشد باکتری‌ها در یخچال جلوگیری می‌کند. این یخچال دارای سیستم یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد.

حدود 23 میلیون تومان

 

حرف آخر

در انتخاب بهترین یخچال بدون برفک باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. ظرفیت، طراحی، امکانات و قیمت از جمله عوامل مهمی هستند که باید در انتخاب یخچال بدون برفک مدنظر قرار داد، همچنین فراموش نکنید مجموعه سرد کرج انواع خدمات در برند های مختف ار جمله الکترواستیل و هیمالیا را انجام میدهد.

برای معرفی 10 مدل یخچال های الکترواستیل کلیک کنید

 

فهرست مطالب

به اشتراک بذارید

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =