51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

ماشین لباسشویی یک نیاز مدرن ارزشمند است، ممکن است جذاب نباشد اما فوق العاده مفید است تعمیر ماشین لباسشویی در کرج. در واقع، شما اغلب متوجه نمی شوید که یک ماشین لباسشویی چقدر مفید است تا زمانی که به طور ناگهانی کار نمی کند.

ماشین‌های لباسشویی مطمئناً ماشین‌های سخت و مقاومی هستند، اما مانند همه قطعات تکنولوژی، از ایراد مصون نیستند. خوشبختانه با راهنمای مفید ما در زیر، دقیقاً می‌دانید که باید مراقب چه چیزی باشید و ممکن است بتوانید هر مشکلی را قبل از تبدیل شدن به مشکلات جدی‌تر برطرف کنید. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید به چند مشکل رایج ماشین لباسشویی که باید مراقب آنها باشید نگاهی بیندازیم!

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

چند ایرادی که نشان میدهند که ماشین لباسشویی شما خراب است

ماشین‌های لباسشویی در هنگام کار صدا ایجاد می‌کنند، اما اگر متوجه افزایش ناگهانی صدا شدید، دلایل بالقوه‌ای وجود دارد. بیشتر اوقات به این دلیل است که مقداری زباله مانند سکه به طور تصادفی در ماشین لباسشویی همراه با لباس شما قرار گرفته است. 

اگر هیچ زباله‌ای نمی‌بینید، ممکن است به این دلیل باشد که چیزی در درام گیر کرده است، اگر ماشین لباسشویی شما به‌عنوان پدال جداکننده است، می‌توانید برای بررسی در درام به اطراف نگاه کنید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، ممکن است بتوانید با استفاده از سوراخ بخاری به جای آن دسترسی داشته باشید.

لباس ها پاره می شوند

هیچ کس دوست ندارد آسیب دیدن لباس های خود را در طول چرخه شستشو تجربه کند، اینطور نیست؟ اما اگر این را تجربه کردید، نگران نباشید زیرا ممکن است بتوانید مشکل را برطرف کنید تا دیگر تکرار نشود. مانند بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی، پاره شدن لباس ها می تواند به دلیل گیرکردن اجسام خارجی در درام باشد. بنابراین، آن را به دقت بررسی کنید تا ببینید آیا جسم خارجی وجود دارد که نیاز به برداشتن دارد.

تخلیه نامناسب یا آهسته

اگر ماشین لباسشویی شما به طور ناگهانی شروع به تخلیه آهسته کند و بعد از یک چرخه شروع به یافتن آب باقی مانده در ماشین کنید، ممکن است آنقدرها هم که به نظر می رسد جدی نباشد. به سادگی فیلتر را بررسی کنید و ببینید آیا بلوک یا انسداد وجود دارد، به یاد داشته باشید که به طور منظم فیلتر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که کثیفی یا کثیفی وجود ندارد.

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

ماشین لباسشویی من نمی چرخد

در حالی که امتناع ماشین لباسشویی شما از چرخش می تواند نشانه ای از مشکلات موتور یا مشکلات جدی تر باشد، همچنین می تواند یک مشکل ساده و آسان برای رفع آن باشد. اگر ماشین لباسشویی شما باری را حمل می کند که خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است، ممکن است نچرخد. بنابراین، بار خود را دوباره تنظیم کنید و دوباره امتحان کنید، بسیاری از ماشین‌های لباسشویی مدرن تنها زمانی می‌چرخند که به وزن خاصی برسند. این مقاله جداگانه به همه دلایل چرخیدن ماشین لباسشویی می پردازد. نحوه تعمیر ماشین لباسشویی که نمی چرخد ​​با این نکات آسان بیاموزید – چرا ماشین لباسشویی من نمی چرخد.

ماشین لباسشویی بد بو است

این ممکن است مشکل جدی به نظر نرسد، اما یک ماشین لباسشویی بدبو تمام هدف تمیز کردن لباس های شما را نادیده می گیرد و می تواند منجر به مشکلات جدی مانند خوردگی در خط شود. خوشبختانه حل آن در اکثر موارد بسیار آسان است، بوی بد ماشین لباسشویی معمولاً به دلیل شستشوی سرد و مواد شوینده مایع ایجاد می شود.

این دو با هم ترکیب خوبی نیستند و می توانند منجر به تجمع باکتری ها و کثیفی شوند، بنابراین اگر با این مشکل مواجه هستید عادات شستشوی خود را تغییر دهید. شستشوی گرم می تواند به حل این مشکل کمک کند و همچنین باید شستشوی گاه به گاه تعمیر و نگهداری را نیز انجام دهید. یاد بگیرید چگونه ماشین لباسشویی بدبو را تمیز کنید و آن را از کپک و بوی بد دور نگه دارید.

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

مطالب مرتبط