51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در آق تپه مهرشهر

اگر در کرج زندگی میکنید و ساکن آق تپه هستید ، زمانی که یخچالتان خراب و یا دچار ایراد شد ، حتما با تعمیر یخچال در آق تپه مهرشهر تماس بگیرید . سرد کرج برای راحتی شما گروهی از تکنسین های مجرب ، آموزش دیده و با تجربه را در تمام محلات کرج ، مخصوصا آق تپه مهرشهر قرار داده است .

 پس در هر زمان ، هر جای کرج و هر نوع برند و مدل یخچال شما دچار مشکل شد ، می توانید با سرد کرج تماس بگیرید . پس از صحبت با مشاوران ما ، در صورت نیاز تکنسین ها را به منزل شما می فرستند . تکنسین های سرد کرج با همراه خود بهترین تجهیزات روز دنیا را همراه خود میاورند . تا در سریعترین زمان بتوانند عیب یخچال شما را پیدا و بعد شروع به تعمیر کنند .

سرد کرج با بیش از نیم قرن سابقه در تعمیر یخچال در کرج می باشد که همیشه رضایت مشتریانش را در اولویت قرار داده است .

این شرکت دارای تعمیرکاران با استعداد ، باتجربه ، مجرب و قابل اعتماد می باشد که در کارشان خبره هستند . همچنین قطعات دارای حداقل ۶ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دارند که می توانید از خدمات نمایندگی آن ها بهره مند شوید .

 

تعمیر یخچال در آق تپه مهرشهر

 

تعمیر یخچال در منزل

 

از آنجای که بیشتر افرادی که در کرج ساکن می باشند ، منزلشان آپارتمانی می باشد . ترافیک های سرسام آور ، سنگینی یخچال ها ، آسیب یخچال ها هنگام حمل و نقل و بالا بودن هزینه های حمل و نقل . شرکت سرد کرج این ویژگی را به شما داده است تا در صورت خرابی یخچال و یا هر لوازم خانگی ، به تعمیر یخچال در آق تپه مهرشهر تماس بگیرید . تا در سریع ترین زمان تعمیرکاران خود را به منزل شما فرستاده و دستگاه شما را تعمیر کنند .

خدمات پس از فروش

تکنسین های سرد کرج با بهترین و بروز ترین متد های روز دنیا یخچال شما را تعمیر میکنند . در زمان که قطعه خراب تعمیر کردنش بصرفه نباشد و بعد از چند وقت دوباره باید آن را تعمیر کرد ، فقط هزینه را بیشتر میکند . تعمیرکار به شما مشاوره داده و پس از رضایت شما ، قطعه خراب را با قطعه اورجینال تعویض می کند.

این قطعه دارای ضمانت نامه کتبی و گارانتی ۶ ماهه می باشد . شما می توانید از خدمات نمایندگی برند یخچال خود بهره مند شوید .

اگر هم شما برای تعویض قطعه خراب رضایت ندهید ، تعمیرکار همان قطعه را تعمیر می کند .

 اگر به هر دلیل برگه ضمانت را گم کرده اید و یا زمان آن تمام شده است ، نگران نباشید سرد کرج با منصفانه ترین قیمت و با بهترین شکل قطعه را برای شما تعمیر و یا تعویض می کند .

 

تعمیر یخچال در آق تپه مهرشهر

 

راهنمای انتخاب دمای مناسب یخچال

یخچال یکی از پرکار ترین دستگاه های موجود در خانه می باشد . به همین دلیل باید مراقب دمای یخچال باشید تا بتوانید کاملا مطمعن شوید که مواد غذایی سالم مانده است . تنظیم دمای یخچال یکی از مهمترین عوامل آن می باشد . اگر اطلاعی از این موضوع ندارید ، امکان دارد یخچال کارایی قابل انتظار را برای شما نداشته باشد . تنظیمات دمای یخچال در مدل ها و برند های مختلف کمی فرق دارد . اگر میخواهید بدانید چه دمایی بهترین برای یخچال است  با ما همراه باشید .

بهترین دما برای یخچال چیست ؟

دمای ایده آل یخچال بین سه تا پنج درجه می باشد .

دمای فریزر هم معمولا باید منفی ۱۸ درجه باشید . تقریبا ۲۴ ساعت طول می کشد تا یخچال شما بتواند خودش را با تغیرات وفق دهد

برای تعمیر یخچال جواهران در کرج کلیک کنید.

مطالب مرتبط