51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در باغستان کرج

سرد کرج با بیش از نیم قرن سابقه در تعمیر یخچال در کرج و حومه و دارای ضمانت نامه کتبی و خدمات پس از فروش و دارای تکنسین های مجرب و کار درست و با تجربه ، همیشه سعی دارد که رضایت کامل مشتری اولویت آن ها در شرکت باشد،تعمیر یخچال در باغستان کرج .

برای همین سرد کرج یک تیم از بهترین تکنسین های خود را که در باغستان فعالیت می کنند را برای شما ساکنان باغستان فراهم کرده تا در صورت مشکل برای یخچال هایتان از هر برند و مدلی چه برند های داخلی و خارجی را برای شما تعمیر میکنند .

پس اگر در کرج زندگی می کنید و ساکن باغستان هستید و یخچالتان دچار خرابی و یا هر مشکلی شده است به ما زنگ بزنید تا مشاوران ما با شما صحبت کرده و در صورت نیاز به تکنسین های تعمیر یخچال در باغستان کرج اطلاع داده می شود. 

آن ها با سریعترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و با تجهیزات بروز یخچالتان را عیب یابی و پس از آن شروع به تعمیر آن می کنند .

بعضی از برند های یخچال هستند که اگر دستگاه دچار ایراد شود در صفحه نمایشی که دارند یک کد عددی به آن ها نشان داده می شود که نشان دهنده یک قسمت از عیب یخچال است یخچال بوش یکی از آن برند ها است .

تعمیر یخچال در باغستان کرج

ارور یا کد خطا یخچال چیست؟

یکی از جدیدترین روش های تشخیص مشکل یخچال های بوش ، وجود سیستم تشخیص عیب و ایراد این یخچال است . این سیستم به گونه ای طراحی شده است تا با نمایش کد مخصوص خطا ، ما را در پیدا کردن سریع قطعه خراب کمک می نماید .

ارور و یا خطا در مدل های یخچال بوش نشان داده می شود که یخچال دارای صفحه نمایش LCD می باشد . همچنین در سایر مدل ها ممکن است فقط صداری آلارم شنیده شود .کد خطا ها به صورت حروف انگلیسی نمایش داده می شوند که هر خطا دارای پیام های مختلفی است.

بعضی از خدمات ما در تعمیر یخچال در باغستان کرج

  1. رفع بود بد یخچال فریزر
  2. تعویض لاستیک دور درب یخچال
  3. تعویض موتور یخچال فریزر
  4. تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال
  5. نصب و راه اندازی یخچال فریزر
  6. رفع آبریزی یخچال
  7.  تعویض برد الکترونیکی یخچال

تعمیر یخچال در باغستان کرج

خدمات پس از فروش

زمانی که تعمیرکار قطعه اورجینال را با یک قطعه خراب و دچار مشکل تعویض می کند ، به شما یک ضمانت نامه کتبی ۶ ماهه و خدمات پس از فروش برای بهره مندی از خدمات تعمیر یخچال در باغستان کرج  می دهد تا با خیال راحت و آسوده از یخچال تان نهایت استفاده و لذت را ببرید . در صورت خرابی قطعه اورجینال ،  در سریعترین زمان تکنسین های ما آن را تعمیر می کنند .

مطالب مرتبط