51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در تهران دشت کرج

 

سرد کرج با بیش از نیم قرن سابقه در رابطه با خدمات رسانی به مشترین عزیز جزؤ یکی از نمایندگی های تعمیر یخچال در تهران دشت کرج می باشد . این شرکت دارای ضمانت نامه کتبی ، خدمات پس از فروش و در صورت خرابی قطعه ، تعویض با قطعه اورجینال .

اگر در کرج زندگی میکنید و از ساکنان تهران دشت هستید ، سرد کرج یک تیم از تکنسین های مجرب و قابل اعتماد را فقط برای تعمیر یخچال در تهران دشت کرج قرار داده است تا اگر هر موقع در هر جای تهران دشت .

یخچال شما از هر نوع برند و مدلی دچار مشکل و یا عیب شد ، با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما پس از گفت و گو با شما عزیزان ، در صورت نیاز تکنسین ها را در سریعترین زمان به محل شما بفرستند .

تکنسین های سرد کرج بهترین تجهیزات روز را همراه خود دارند . این عمل می تواند عیب دستگاه را خیلی آسان تر و سریع تر پیدا کنند و با جدید ترین متد روز دنیا قطعه خراب یخچالتان را تعمیر کنند .

اگر تعمیر قطعه خراب یخچال شما برای تعمیر بصرفه نباشد که وقتی آن را تعمیر کنید ، بعد از چند مدت ، دوباره دچار مشکل می شود ، تعمیرکار با شما مشورت کرده و پس از رضایت شما ، قطعه خراب را با یک قطعه اورجینال ضمانت دار قیمت مناسب تعویض میکند .

 

نگهداری از یخچال

 

یکی از نیاز های اساسی انسان ها امروزه نگه داری از سبزیجات ها ، لبنیات ، مواد غذایی ،میوه جات ، دارو ها و … هستند که باید از یخچال سالم استفاده نمود .

برای اینکه بهترین بازخورد را بتوانید از یخچال خود بگیرید ، لازم است که یخچال شما سالم بوده تا بتواند عملکرد صحیح و مناسبی داشته باشد . در صورتی که یخچال به خوبی نگه داری نشود ، عمر آن یخچال به طور منطقی کوتاه تر می شود .

پس به همین دلیل سرد کرج به شما پیشنهاد می کند تا حداقل هر ۶ ماه یک بار یخچال خود را تعمیر کنید . اگر هر موقع در هرجای کرج بخواهید یخچال خود را سرویس و یا اگر دچار خرابی شده است تعمیر کنید ، حتما با تعمیر یخچال در کرج تماس بگیرید .

 

تعمیر یخچال در تهران دشت کرج

 

یخچال خنک نمی کند؟

 

علت عدم خنک کردن یخچال : عوامل مختلفی برای عدم خنک کردن یخچال می توان یافت مانند :

 

  1. شارژ گاز
  2. خرابی فن
  3. ترموستات
  4. کمپرسور
  5. لاستیک درب

 

تعمیر یخچال در تهران دشت کرج 

 

با مراجعه تکنسین ها و چک کردن قطعات بالا علت عدم سرما در یخچال ها مشخص می شود. قابل توجه است که بخش عمده ای که تکنسین های ما به آن برخورد کردن از ترموستات و شارژ و گاز می باشد .

 

راهنمای انتخاب دمای مناسب یخچال

 

تعمیر یخچال در تهران دشت کرج

 

یخچال یکی از پرکار ترین دستگاه های موجود در خانه می باشد . به همین دلیل باید مراقب دمای یخچال باشید تا بتوانید کاملا مطمعن شوید که مواد غذایی سالم مانده است . تنظیم دمای یخچال یکی از مهمترین عوامل آن می باشد . اگر اطلاعی از این موضوع ندارید ، امکان دارد یخچال کارایی قابل انتظار را برای شما نداشته باشد . تنظیمات دمای یخچال در مدل ها و برند های مختلف کمی فرق دارد . اگر میخواهید بدانید چه دمایی بهترین برای یخچال است  با ما همراه باشید .

 

 

مطالب مرتبط