51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در شاهین ویلا کرج

 

تعمیر یخچال در شاهین ویلا کرج

یخچال ها یکی از مهمترین نیاز های هر خانه ای به حساب می آید . فرض کنید این نیاز دچار مشکل و یا خرابی شود ، این عمل می تواند مشکلات زیادی به بار بیاورد . بری مثال اگر قطعه ای از یک یخچال در چار خرابی شود ، پس از چند روز خرابی را به قطعات سالم منتقل می کند . یا مواد غذایی موجود در یخچال خراب و کپک می زنند .

سرد کرج به مشتریانش پیشنهاد می کند که برای جلوگیری از هزینه های اضافی ، حداقل هر ۶ ماه یکبار یخچال خود را سرویس کنند .

برای سرویس کردن یخچال خود می توانید با تعمیر یخچال در شاهین ویلا کرج تماس بگیرید . مشاوران ما با شما صحبت کرده ، در صورت نیاز اگر یخچال شما آسیب دیده باشد . تکنسین های خود را در سریعترین زمان به منزل شما می فرستند . یکی از ویژگی های سرد کرج ، قرار دادن تکنسین های با تجربه ، مجرب و آموزش دیده در تمامی محلات کرج و حومه می باشد .اگر یخچال شما خراب شود ، در هر جایی از کرج باشید گروهی از بهترین تکنسین ها را  برای تعمیر یخچال در شاهین ویلا کرج می فرستند .

تکنسین ها بهترین و جدیدترین تجهیزات را همراه خود دارند که بتوانند در زمان کم عیب یخچال شما را پیدا کرده و پس از آن شروع به تعمیر آن کنند . اگر تعمیر قطعه خراب بصرفه نباشد ، یعنی بعد از تعمیر ، پس از مدتی مجددا خراب شود . قطعا این کار عاقلانه نمی باشد . تعمیرکار سرد کرج پس از رضایت شما مشتریان عزیز قطعه خراب را با قطعه اورجینال و با قیمت منصفانه تعویض می کند . تمامی قطعات اورجینال سرد کرج دارای ضمانت نانه کتبی و حداقل ۶ ماه گارانتی دارند .

 

تعمیر یخچال در شاهین ویلا کرج

 

بهترین یخچال ها چه ویژگی هایی دارند ؟

 

تعمیر یخچال در شاهین ویلا کرج

فضای ذخیره سازی : یخچال ها بهتر است که فضای ذخیره سازی بزرگ و عملکردی بسیار آسان داشته باشند ک برای نگهداری از انواع مختلفی از جمله میوه ، گوشت ، ماهی ،سبزیجات ، شیر ، تخم مرغ و … مناسب باشند .

سیستم خنک کننده : سیستم خنک کننده باید کارای زیاد و صدای کمی داشته باشد نویز و از بین بردن صدا در حین کار بسیار مهم است .

سیستم تهویه : یک سیستم تهویه موثر برای حفظ و مرطوبیت و بوی خوش درون یخچال نیز بسیار مهم است .

 

و بقیه موارد :

  • کارایی انرژی
  • ساختار و طراحی
  • امکانات
  • سیستم یخ ساز
  • سیستم اسیون آب
  • دارای فضای خشک کننده
  • سیستم حفظ رطوبت
  • سیستم هوشمند

 

تعمیر یخچال در شاهین ویلا کرج

 

 

برای خرید یک یخچال مناسب می توانید از مشاوران سرد کرج مشاوره رایگان دریافت کرده تا بهترین یخچال با محدوده قیمتی خوب تهیه کنید . برای تعمیر آن هم  تعمیر یخچال هم می توانید با تعمیر یخچال در کرج تماس بگیرید .

مطالب مرتبط