51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در شهرک بهاران کرج

تعمیر یخچال در شهرک بهاران کرج با منصفانه ترین قیمت . سرد کرج دارای بهترین تکنسین های مجرب ، قابل اعتماد و با تجربه در عرصه تعمیر یخچال در کرج . تکنسین های سرد کرج دارای سابقه کار بسیار عالی و آموزش دیده توسط بهترین اساتید تعمیر یخچال ، می توانند در کمترین زمان عیب یخچال شما را پیدا و شروع به تعمیر آن کنند .

یکی از معضلاتی که می تواند برای هر خانواده ای اتفاق بی افتد ، خراب شدن یخچال آن هست . یعنی زمانی یخچال آنها خراب و یا دچار مشکل شود ضرر و زیان های زیادی را همراه خود دارد .

برای مثال ، وقتی که یخچال خراب می شود ، تمامی مواد غذایی موجود در آن هم خراب می شود . و یا اگر به خرابی آن توجه زیادی نکنید ، قطعه ای که دچار خرابی شده است ، خرابی خود را به دیگر قطعه های سالم منتقل می کند .

تعمیر یخچال در شهرک بهاران کرج

سرد کرج به مشتریانش پیشنهاد می کند که حداقل هر ۶ ماه یکبار یخچال خود را سرویس کنند . با این کار یخچال به مدت طولانی سالم مانده و هر چند وقت شاهد خرابی آن نخواهید بود . در مواقعی ممکن است که قطعه و یا هر چیز دیگری خراب و یا دچار مشکل می شود . یخچال کماکان در حال کار کردن باشد و شما متوجه خرابی آن نیستید . به همین دلیل است که سرد کرج به مشتریانش گفته است که هر ۶ ماه یکبار یخچال خود را تعمیر کنند .

برای اینکه بتوانید یک تعمیرکار با تجربه و مجرب را پیدا کنید ، می توانید با تعمیر یخچال در شهرک بهاران کرج تماس بگیرید .

چند مورد از خدمات سرد کرج در منزل

  • یخچال روشن نمی شود
  • آب سرد کن یا یخ ساز یخچال کار نمی کند
  • یخچال برفک زیاد می زند (سیستم دیفرانت کار نمی کند)
  • دمای یخچال فریزر خیلی پایین است و مواد غذایی یخ می زند
  • انتهای یخچال آب جمع می شود و یا کف آشپزخانه خیس است
  • یخچال فریزر سرد نمیکند
  • صدای یخچال خیلی زیاد و غیر عادی است

یخچال خراب شده ، چه کاری باید انجام بدهیم؟

تعمیر یخچال در شهرک بهاران کرج

هر موقع در هر زمان برای تعمیرات یخچال خود نیاز به کمک دارید ، متخصصان حرفه ای  سرد کرج می توانند در سریع ترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال خود را در هر نقطه از کرج و حومه بر طرف کنند . فقط کافی است با تعمیر یخچال در شهرک بهاران کرج تماس بگیرید . مشاوران رایگان ما با سریع ترین زمان جهت تعمیر و سرویس یخچال تان به محل اعزام شده و در کوتاه ترین زمان ، به تعمیر یخچال شما اقدام نمایند .  

 

 

 

مطالب مرتبط