51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در شهرک صنعتی کرج

تعمیر یخچال در شهرک صنعتی کرج . خراب شدن یخچال می تواند یکی از اتفاقات بدی که برای یک خانواده اتفاق می افتد باشد . چون با خود می گویند که یخچال قابل تعمیر است و یا خیر . اگر قابل تعمیر است ،  هزینه تعمیر آن چقدر است و یا قیمت یک یخچال نو چقدر است . متاسفانه در بهره زمانی قیمت یخچال ها بسیار بالا رفته و بیشتر افراد دیگر قادر به خریدن یک یخچال با برند خیلی عالی و خارجی نیستند . به همین دلیل سرد کرج تکنسین هایی را استخدام کرده است تا در هر شرایطی قادر به تعمیر یخچال مشتریان باشند .

 

تعمیر یخچال در شهرک صنعتی کرج

 

پس دیگر نگران خرابی یخچال تان نباشید . در صورت بروز مشکل می توانید با تعمیر یخچال در کرج تماس گرفته . پس از گفت و گو با مشاوران سرد کرج . آن ها تکنسین های مجربی که در منطقه شما مستقر هستند را در سریعترین زمان به منزل شما می فرستند . تکنسین های سرد کرج با تجهیزات بروز و خوبی که همراه خود دارند . می توانند عیب یخچال شما را سریعاً پیدا کرده و شروع به تعمیر آن کنند .

زمانی که تعمیر کردن قطعه خراب بصرفه نباشد . یعنی زمانی که آن را تعمیر می کنید ، پس از مدتی مجددا خراب و هزینه های بیشتری همراه خود دارد . تعمیرکار با شما این مسئله را در میان گذاشته . در صورت رضایت شما ، تعمیرکار قطعه خراب را با یک قطعه اورجینال حداقل دارای ۶ ماه ضمانت نامه کتبی تعویض می کند .

اگر دارید این مقاله را مطالعه می کنید . پس قطعا شما ساکن شهرک صنعتی هستید که یخچال تان دچار خرابی شده است . نگران نباشید با توضیحاتی که در متن بالا داده ایم می توانید با تعمیر یخچال در شهرک صنعتی کرج تماس بگیرید .

فیلتر یخچال چه زمانی تعویض شود ؟

 فیلتر هوای یخچال باید حداقل هر ۶ ماه یک بار تعویض شود . این کار باعث می شود کیفیت هوا بهبود و بوی بد کاهش یابد . برای درخواست تعمیرکار با تعمیر یخچال در شهرک صنعتی کرج تماس بگیرید .

بهترین دما برای یخچال

دمای مناسب تمامی یخچال ها برای نگهداری از مواد غذایی باید بین ۲-۸ درجه سلسیوس باشد . برای اطلاعات بیشتر با سرد کرج تماس گرفته تا کارشناسان رایگان ما به شما در هر زمینه ای که بتوانند کمک کنند .

 

تعمیر یخچال در شهرک صنعتی کرج

 

برق مناسب برای یخچال

یخچال باید یک پریز اختصاصی و مطابق با مشخصات فنی داشته باشد . همچنین باید اطمینان داشت که سیم برق و پلاگ از خرابی جلوگیری شده است .

بهترین زمان تمیز کردن یخچال

یخچال ها حداقل باید هفتگی یا ماهیانه تمیز شوند . برای این منظور می توانید از محلول شوینده خاص برای تمیز کردن یخچال استفاده کنید .

مطالب مرتبط