51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در شهر جدید هشتگرد

 

اگر در البرز زندگی میکنید و از ساکنان هشتگرد جدید هستید ، سرد کرج یک تیم از تکنسین های مجرب و قابل اعتماد را فقط برای تعمیر یخچال در شهر جدید هشتگرد قرار داده است تا اگر هر موقع در هر جای شهر جدید هشتگرد ، یخچال شما از هر نوع مدل و برندی دچار مشکل و یا عیب شد ، با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما پس از گفت و گو با شما عزیزان ، در صورت نیاز تکنسین ها را در سریعترین زمان به محل شما بفرستند .

این نکته هم قابل توجه است که تکنسین های سرد کرج بهترین تجهیزات روز را همراه خود دارند . این حرکت می تواند عیب دستگاه را خیلی ساده تر ، آسان تر و سریع تر پیدا کنند و با بروز ترین متد روز دنیا قطعه خراب یخچال تان را تعمیر کنند . اگر تعمیر قطعه خراب یخچال شما برای تعمیر بصرفه نباشد که وقتی آن را تعمیر کنید ، بعد از چند مدت ، دوباره دچار مشکل می شود ، تعمیرکار با شما مشورت کرده و پس از رضایت شما ، قطعه خراب را با یک قطعه اورجینال ضمانت دار قیمت مناسب تعویض میکند . اگر راضی به تعویض قطعه خراب را نداشته اید ، تعمیرکار موظف است که قطعه خراب یخچال تان را تعمیر کند . تعمیر یخچال در شهر جدید هشتگرد

 

تعمیر یخچال در شهر جدید هشتگرد

 

یکی از نیاز های اساسی انسان ها امروزه نگه داری از سبزیجات ها ، لبنیات ، مواد غذایی ،میوه جات ، دارو ها و … هستند که باید از یخچال سالم استفاده نمود . برای اینکه بهترین بازخورد را بتوانید از یخچال خود بگیرید ، لازم است که یخچال شما سالم بوده تا بتواند عملکرد صحیح و مناسبی داشته باشد . در صورتی که یخچال به خوبی نگه داری نشود ، عمر آن یخچال به طور منطقی کوتاه تر می شود . پس به همین دلیل سرد کرج به شما پیشنهاد می کند تا حداقل هر ۶ ماه یک بار یخچال خود را تعمیر کنید . اگر هر موقع در هر جای کرج بخواهید یخچال خود را سرویس و یا اگر دچار خرابی شده است تعمیر کنید ، حتما با تعمیر یخچال در کرج تماس بگیرید .

 

مشکلاتی که برای یخچال پارس شما پیش می آید که ما برطرف میکنیم

 

روشن نشدن یخچال

آب شت کردن از یخچال

یخچال به اندازه کافی سرما تولید نمیکند

ایجاد صدای بلند و غیر معمول در یخچال فریزر

موتور یخچال بیش از حد داغ میکند

بدنه یخچال برق دارد

انجماد در قسمت فریزر یخچال به خوبی شکل نمیگیرد

شنیده شدن صدای چک چک از یخچال

 

تعمیر یخچال در شهر جدید هشتگرد

 

درباره ما

 

سرد کرج با بیش از نیم قرن سابقه در رابطه با خدمات رسانی به مشترین عزیز جزؤ یکی از نمایندگی ها تعمیر یخچال در شهر جدید هشتگرد  می باشد . این شرکت دارای ضمانت نامه کتبی ، خدمات پس از فروش و در صورت خرابی قطعه ، تعویض با قطعه اورجینال .

مطالب مرتبط