51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در مارلیک کرج

 

تعمیر یخچال در مارلیک کرج سرد کرج با بیش از نیم قرن سابقه در رابطه با خدمات رسانی به مشتریان عزیز که یکی از فعالیت هایش می باشد تعمیر یخچال در مارلیک کرج . این شرکت دارای ضمانت نامه کتبی ، خدمات پس از فروش و در صورت خرابی قطعه ، تعویض با قطعه اورجینال .

تعمیر یخچال در مارلیک کرجاگر ساکن منطقه مارلیک کرج هستید و یخچال شما از هر کدام از برند ها و مدل ها دچار مشکل و یا عیب شده است ، حتما با تعمیر یخچال در کرج تماس گرفته تا مشاوران ما پس از مشاوره و گفت و گو با شما ، در صورت نیاز به تعمیر تعمیرکاران قابل اعتماد و مجرب سرد کرج را به منزل شما فرستاده و با تجهیزات عیب یابی و تعمیر روز دنیا قطعه دچار مشکل یخچال شما را عیب یابی کرده و با بهترین متد روز تعمیر می کند . اگر تعمیر قطعه خراب بصرفه نباشد ، تعمیرکار با شما مشورت کرده ، و پس از رضایت شما قطعه خراب را با قطعه اورجینال و قیمت مناسب تعویض می کند . چون بعد از تعمیر قطعه خراب ، ممکن است بعد از اندکی دوباره دچار عیب شود که این عمل ، عمل درست و بصرفه ای نمی باشد .

 

تعمیر یخچال در مارلیک کرج

 

امروزه نگه داری از سبزیچات ، میوه جات ، ، لبنیات ، مواد غذایی ، دارو ها و … که از نیاز های انسان ها هستند باید از یخچال استفاده نمود . وگرنه دچار خرابی می شوند . برای اینکه بتوانید بهترین فعالیت را از یخچال خود بگیرید ، لازم است که یخچال شما سالم بوده و همچنین ترجیها تمیز باشد تا بتواند فعال مناسب و صحیحی داشته باشد .

در صورتی که از این یخچال به خوبی خود نگهداری و مراقبت نشود ، عمر آن مسلما کوتاه می شود . پس سرد کرج پیشنهاد می کند ، تا جایی که امکان هست هر ۶ ماه یخچال خود را سرویس کنید .

اگر برای سالم نگه داشتن یخچال خود نیاز به سرویس آن دارید ، حتما با تعمیر یخچال در مارلیک کرج تماس بگیرید .

تعمیر یخچال در مارلیک کرج

 

 

تعمیر یخچال در منزل

 

از آنجایی که اکثر مردم در محلی آپارتمان نشین زندگی می کنند و همچنین هزینه حمل و نقل زیاد می باشد . سرد کرج در هر منطقه افراد متخصص در تعمیر یخچال قرار داده است تا دیگر نیاز به حمل و نقل و تحمل سنگینی یخچال ها نداشته باشید . به همین دلیل اگر ساکن مارلیک هستید و یخچالتان دچار مشکل و یا عیب شده است حتما با تعمیر یخچال در مارلیک کرج تماس بگیرید .

 

خدماتی که ما برای تعمیر یخچال انجام می دهیم :

  • نصب و راه اندازی یخچال فریزر
  • تعمیر برد الکترونیکی یخچال و ساید
  • رفع آبریزی یخچال و ساید
  • رفع بوی بد یخچال فریزر
  • تعویض موتور یخچال فریزر
  • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید

 

تعمیر یخچال در مارلیک کرج

 

 

چرا یخچال ها بزودی خراب می شوند ؟

 

از آنجایی که قیمت یخچال ها در کشورمان بالا رفته و شرکت های زیادی پا به میدان گذاشته اند ، تمام محصولات را از حداقل ترین رنج قیمت بازار میتوانید پیدا کنید تا گران ترین . مسلما با خرید یک یخچال ارزان قیمت ، طبیعتا بعد از چند وقت قطعات یخچال دچار خرابی می شوند . سرد کرج برای اینکه شما مبلغ های گزافی را هر چند وقت برای تعمیر یخچال ندهید ، به شما پیشنهاد می دهد که از یرند های معتبر مانند سامسونگ ، ال جی ، هایسنس ، دوو ، بوش و … خریداری کنید تا از قطعات با کیفیت آن اطمینان حاصل داشته باشید .

مطالب مرتبط