51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در مشکین دشت کرج

سرد کرج با بیش از نیم قرن سابقه در رابطه با خدمات رسانی به مشترین عزیز جزؤ یکی از نمایندگی های تعمیر یخچال در مشکین دشت کرج می باشد . این شرکت دارای ضمانت نامه کتبی ، گارانتی ۶ ماهه ، خدمات پس از فروش و در صورت خرابی قطعه ، تعویض با قطعه اورجینال .

اگر در کرج زندگی میکنید و از ساکنان مشکین دشت هستید ، سرد کرج یک تیم از تکنسین های مجرب و قابل اعتماد را فقط برای تعمیر یخچال قرار داده است تا اگر هر موقع در هر جای مشکین دشت ، یخچال شما از هرنوع برند و مدلی دچار مشکل و یا عیب شد ، با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما پس از گفت و گو با شما عزیزان ، در صورت نیاز تکنسین ها را در سریعترین زمان به محل شما بفرستند . تکنسین های سرد کرج بهترین تجهیزات روز را همراه خود دارند . این عمل می تواند عیب دستگاه را خیلی آسان تر و سریع تر پیدا کنند و با جدید ترین متد روز دنیا قطعه خراب یخچالتان را تعمیر کنند . اگر تعمیر قطعه خراب یخچال شما برای تعمیر بصرفه نباشد که وقتی آن را تعمیر کنید ، بعد از چند مدت ، دوباره دچار مشکل می شود ، تعمیرکار با شما مشورت کرده و پس از رضایت شما ، قطعه خراب را با یک قطعه اورجینال ضمانت دار قیمت مناسب تعویض میکند .

تعمیر یخچال در مشکین دشت کرج

تعمیر یخچال در مشکین دشت کرج

یکی از نیاز های اساسی انسان ها امروزه نگه داری از سبزیجات ها ، لبنیات ، مواد غذایی ،میوه جات ، دارو ها و … هستند که باید از یخچال سالم استفاده نمود . برای اینکه بهترین بازخورد را بتوانید از یخچال خود بگیرید ، لازم است که یخچال شما سالم بوده تا بتواند عملکرد صحیح و مناسبی داشته باشد . در صورتی که یخچال به خوبی نگه داری نشود ، عمر آن یخچال به طور منطقی کوتاه تر می شود . پس به همین دلیل سرد کرج به شما پیشنهاد می کند تا حداقل هر ۶ ماه یک بار یخچال خود را تعمیر کنید . اگر هر موقع در هرجای کرج بخواهید یخچال خود را سرویس و یا اگر دچار خرابی شده است تعمیر کنید ، حتما با تعمیر یخچال در کرج تماس بگیرید .

تعمیر یخچال در منزل

اگر در کرج زندگی میکنید ، هر موقع در هر زمان ، هر کدام از برند ها و مدل های یخچال شما دچار مشکل و خرابی شد که نمیدانید باید چه کار کرد ، به تعمیر یخچال در مشکین دشت کرج تماس بگیرید تا تکنسین های در آن مکان ، با سریعترین زمان خود را به محل شما رسانده و پس از عیب یابی یخچال شما آن را تعمیر کرده .

تعمیر یخچال در منزل ویژگی های دارد مانند :

 • ندادن هزینه های اضافی برای حمل و نقل
 • وجود ترافیک های زیاد در سطح شهر و زمان بر بودن آن
 • بررسی تعمیر کار حین تعمیر یخچال تان
 • و…

تعمیر یخچال در مشکین دشت کرج

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز یخچال در کرج

 1. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط و فقط تعمیر یخچال در مشکین دشت کرج است
 2. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال یخچال ها
 3. دارای ضمانت نامه کتبی و خدمات پس از فروش

بعضی از خدمات ما در تعمیر یخچال در کرج

 • رفع بود بد یخچال فریزر
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال
 • تعویض موتور یخچال فریزر
 • تعویض برد الکترونیکی یخچال
 • رفع آبریزی یخچال
 • نصب و راه اندازی یخچال فریزر
 • تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال

مطالب مرتبط