51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در چهار باغ کرج

 

سرد کرج با بیش از نیم قرن سابقه در رابطه با خدمات رسانی به مشترین عزیز جزؤ یکی از نمایندگی های تعمیر یخچال در چهار باغ کرج می باشد . این شرکت دارای ضمانت نامه کتبی ، گارانتی ۶ ماهه ، خدمات پس از فروش و در صورت خرابی قطعه ، تعویض با قطعه اورجینال .

اگر در کرج زندگی میکنید و از ساکنان چهار باغ هستید ، سرد کرج یک تیم از تکنسین های مجرب و با سابقه را فقط برای تعمیر یخچال در چهار باغ کرج قرار داده است . اگر هر موقع در هر جای چهار باغ ، یخچال شما از هر نوع برند و مدلی دچار مشکل و یا عیب شد ، با ما تماس بگیرید . مشاوران ما پس از گفت و گو با شما عزیزان ، در صورت نیاز تکنسین ها را در سریعترین زمان به محل شما بفرستند .

تکنسین های سرد کرج بهترین تجهیزات روز را همراه خود دارند . این عمل می تواند عیب دستگاه را خیلی آسان تر و سریع تر پیدا کنند و با جدید ترین متد روز دنیا قطعه خراب یخچال تان را تعمیر کنند . اگر تعمیر قطعه خراب یخچال شما برای تعمیر بصرفه نباشد که وقتی آن را تعمیر کنید . بعد از چند مدت ، دوباره دچار مشکل می شود ، تعمیرکار با شما مشورت کرده و پس از رضایت شما . قطعه خراب را با یک قطعه اورجینال ضمانت دار قیمت مناسب تعویض میکند .

 

تعمیر یخچال در چهار باغ کرج

 

نگهداری از یخچال

 

یکی از نیاز های اساسی انسان ها امروزه نگه داری از سبزیجات ها ، لبنیات ، مواد غذایی ،میوه جات ، دارو ها و … هستند که باید از یخچال سالم استفاده نمود . برای اینکه بهترین بازخورد را بتوانید از یخچال خود بگیرید . لازم است که یخچال شما سالم بوده تا بتواند عملکرد صحیح و مناسبی داشته باشد . در صورتی که یخچال به خوبی نگه داری نشود ، عمر آن یخچال به طور منطقی کوتاه تر می شود .

پس به همین خاطر سرد کرج به شما پیشنهاد می کند که حداقل هر ۶ ماه یک بار یخچال خود را از هر نوع برند و مدلی سرویس کنید . اگر هر موقع در هر جای کرج بخواهید یخچال خود را سرویس و یا اگر دچار خرابی شده است تعمیر کنید ، حتما با تعمیر یخچال در کرج تماس بگیرید .

 

تعمیر یخچال در چهار باغ کرج

 

چرا یخچال ها بزودی خراب می شوند ؟

 

از آنجایی که قیمت یخچال ها در کشور بالا رفته و شرکت های زیادی پا به بازار گذاشته اند . تمام محصولات را از حداقل ترین رنج قیمت بازار میتوانید پیدا کنید تا گران ترین . مسلما با خرید یک یخچال ارزان قیمت ، بعد از چند مدت قطعات یخچال دچار خرابی می شوند . سرد کرج برای اینکه شما مبلغ های گزافی را هر چند مدت برای تعمیر یخچال ندهید . به شما پیشنهاد می دهد که از برند و مدل های معتبر مانند سامسونگ ، ال جی ، هایسنس ، دوو ، بوش و … خریداری کنید تا از قطعات با کیفیت آن اطمینان حاصل داشته باشید .

برای تعمیر یخچال خود در چهار باغ ، با تعمیر یخچال در چهار باغ کرج تماس بگیرید .

 

تعمیر یخچال در چهار باغ کرج

مطالب مرتبط