51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تعمیر یخچال در کرج

در صورتی که یخچال شما در خانه یا محل کارتان مشکل دارد، با ما تماس بگیرید. ما تعمیرکارانی با تجربه و ماهر در تعمیر انواع یخچال‌ها داریم که در کمترین زمان ممکن به محل شما می‌آیند و مشکل را برطرف می‌کنند.

ما در تعمیر یخچال‌های برندهای مختلف همچون سامسونگ، ال جی، بوش، وایت وستینگهاوس و … تخصص داریم. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم.

خدمات ما شامل تعمیر انواع مشکلات یخچال از جمله عدم سرمایش، عدم یخزدایی، خرابی کمپرسور، خرابی ترموستات، و مشکلات دیگر می‌شود.
همچنین در صورت نیاز به تمیز کردن و نگهداری یخچال نیز خدمات ما را دریافت کنید
.

با تعمیر یخچال با ما، مطمئن باشید که دیگر نیازی به خرید یخچال جدید ندارید. تمامی خدمات ما با ضمانت انجام می‌شود و در صورت عدم رفع مشکل، پول شما به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد.

خدمات ما در سراسر شهر کرج در دسترس است و ما به سرعت و با دقت بالا به محل شما می‌رسیم. همچنین، قیمت‌های ما نیز بسیار رقابتی و مناسب هستند.

ضمنا، در صورتی که نیاز به تعویض یخچال دارید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. با توجه به نیازهای شما، بهترین یخچال‌های با کیفیت و مناسب را پیشنهاد می‌دهیم.

با انتخاب خدمات ما، از تجربه‌ی کارآمد و حرفه‌ای در تعمیر و خدمات یخچال بهره‌مند خواهید شد. برای دریافت خدمات ما و یا کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن ما تماس بگیرید. ما همواره آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستیم. با تشکر از انتخاب شما.

از آنجایی که وسیله یخچال برای تازه نگه داشتن مواد غذایی ساخته شده است و یخچال مواد غذایی را سرد نگه ندارد باید تعمیر یخچال در کرج شود ، اگر یخچال شما به خوبی سرد نمی شود می تواند مشکل کویل های کندانسور باشد .

 از آنجایی که این یک مشکل تخصصی است به یک تعمیرکار ماهر نیاز دارید.

که تیم سرد کرج با تخصص بالا در تعمیر یخچال در کرج یکی از مشکلات دیگری که باعث خرابی یخچال و فریزر شما میشود mcb یک قطعه کننده در مدار است که معیوب شدن این قطعه کوچک باعث خرابی میشود. یکی دیگر از دلایل اصلی در خراب شدن یخچال و فریزر خرابی موتور می باشد در این شرایط یخچال و فریزر خاموش شده و اصلا روشن نمیشود.

در این شرایط باید موتور عوض شده و این کار باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود. اگر آلارم فیلتر تصفیه آب روشن شود باید فیلتر داخلی و پشتی تصفیه آب عوض شود اگر یخچال دارای سروصدای زیاد باشد این مشکل می تواند از سه جا باشد پایه موتور لوله های داخلی یخچال فن یخچال برای حل این مشکل از تعمیر کاران ماهر در این زمینه کمک بگیرید .
خرابی ترموستات باعث سرمای زیاد شده و منجمد شدن مواد غذایی داخل یخچال و یا اگر لوله بلو از جای اصلی خود جدا شده باشد این اتفاق می‌افتد. نبودن ولتاژ کافی در این وسیله باعث می شود به خوبی کار نکند که باید ولتاژ خروجی آن را با دستگاه ولت سنج اندازه گیری کنیم اگر موتور یخچال داغ میکند میتوان مشکل از کندانسور یا کمپرسور و یا از فن خنک کننده باشد .

این مشکل در زمانی که مشکلی ایجاد نمی کند و اگر برای درست کردن آن اقدام می نکنید باعث سوختن موتور میشود و هزینه زیادی روی دستتان خواهد گذاشت .

تعمیر یخچال در کرج

نکات مهم در مورد نگهداری یخچال

نکاتی که عمر یخچال فریزر را طولانی و بیشتر میکند. برای کندن یخ و برفک از وسایل نوک تیز استفاده نکنید ، چون ممکن است سوراخ ایجاد شود و باعث خارج شدن گاز یخچال بشود ، از محافظ برقی مناسب یخچال استفاده کنید، در زمان خرید یخچالی را خریداری کنید که مصرف انرژی پایینی را داشته باشد، یخچال فریزر را دور از اجاق گاز قرار دهید و از دیوار فاصله داشته باشد حداقل پنج سانت،
برای تعمیر یخچال در کرج اول باید عیب یخچال  پیدا شود و برای رفع عیب نیاز به بررسی است نمایندگی تعمیر یخچال در کرج به شما کمک میکند که از عیب یخچال خود آگاه شوید کارشناسان متخصص سرد کرج با داشتن تجربه و مهارت بالا در تعمیر یخچال با کمترین زمان عیب یخچال شما را پیدا میکند تیم سرد کرج از وسایل و تجهیزات به روز دنیا تعمیرات یخچال در منزل کرج شما انجام میدهد
نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج هزینه تعمیر یخچال فریزر در منزل را با تعرفه تعیین شده دریافت می کند و این کار باعث می شود که خیال مشتری بابت پرداخت منصفانه نیز راحت باشد با کمک گرفتن از تیم سرد کرج تعمیر یخچال در کرج که جلوی خسارت‌های جبران‌ناپذیر شما را می‌گیرد تعمیر یخچال در منزل هزینه کمی خواهد داشت چون نیاز نیست یخچال را جا به جا کنیم و فضای کافی تعمیر یخچال در منزل در کارگاه در نظر گرفته نمی شود یخچال شما برای تعمیر جابجا نشود هزینه بابت جابجایی پرداخت نخواهد شد . 

هزینه جابجایی در تعمیر یخچال در منزل صرفه جویی می شود جابجایی یخچال می تواند خرابی یخچال را بیشتر کند تعمیر یخچال در منزل کرج لازم نیست شما یخچال را جابجا کنید و یخچال خراب نخواهد شد جابجایی یخچال بعضی وقت ممکن است خرابی های کم باعث شود خرابی زیاد شود به همین دلیل تعمیر یخچال در منزل باعث جلوگیری از خرابی زیاد میشود.

تعمیر یخچال در کرج

هر بخش و قطعه پیچیده دستگاه تان می تواند خراب شود. از قطعات پیشرفته و پیچیده گرفته ، مانند سنسور و برد الکتریکی تعمیرات یخچال در کرج که مهارت بالا در تعمیر داشته باشد می تواند ایراد دستگاه تان را بر طرف کند.

مهم ترین تعمیرات یخچال در کرج عوض کردن سنسور دیفراست،تنظیم درهای یخچال برای تراز بودن دستگاه ،تعویض فیلتر های آب ،پر کردن گاز یخچال ، تعمیر و یا عوض کردن کمپرسور و رفع مشکل فن .

در مواقع خرابی یخچال در کرج سرویس کار مجبور است قطعه را عوض کند ، به دلیل اینکه بعضی از قطعات ارزش تعمیر را ندارند به همین دلیل تیم سرد کرج قطعه  را برسی کرده و اگر ارزش تعمیر داشته باشد آن را تعمیر کرده و غیر این صورت آن را عوض می کند.

اگر یخچال شما بیش از حد سر می کند این مشکل بیشتر مواقع از ترموستاد می باشد.

سر و صدای یخچال اگر یخچال شما تراز باشد و باز هم سروصدا ایجاد کند، مشکل آن می تواند از لوله های داخلی یخچال ، فن و یا موتور دارای ایراد باشد.

برفک زدن یخچال اگر یخچال تان برفک می زند با تماس گرفتن با تیم سرد کرج تعمیرات یخچال در کرج را برای شما حل می کند.این مشکل می تواند از خرابی لاستیک های دور یخچال باشد .اگر مشکل لاستیک نبود یخچال زیاد کار می کند.

سرد نکردن یخچال این مشکل می تواند چند ایراد اساسی داشته باشد کثیف بودن لوله کندانسور، خرابی موتور و فن و اگر گاز یخچال هم تمام شده باشد یخچال سرد نمی شود.

روشن نشدن یخچال احتمالا برق ورودی یخچال مشکل دارد و اگر هم ولتاژ کافی هم داشته باشد با تیم تعمیر یخچال تماس بگیرید.

در بعضی مواقع موتور یخچال بسیار داغ می کند وجود این مشکل در کندانسور، فن و یا کمپرسور می تواند باشد اگر این ایراد را یخچال تان دارد در اولین فرصت با تعمیر یخچال در کرج تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در کرج

یخچال ها چگونه کار می کنند؟

اگرچه ظاهر و گزینه‌های یخچال‌های مکانیکی از زمان اختراع آن‌ها در سال 1899 بسیار پیموده است، اجزا و مکانیسم‌های موجود در کار تقریباً مشابه بیش از یک قرن پیش هستند: یخچال‌ها با استفاده از مواد شیمیایی تبخیری مبرد خنک می‌مانند. در فرآیند تبدیل از مایع به گاز از طریق تبخیر، دمای مبرد کاهش می یابد و جعبه ای که غذای شما در آن نگهداری می شود نیز سرد نگه می دارد.

برای کار موثر، سیستم به کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، لوله مویین، ترموستات و جعبه یخچال مهر و موم شده نیاز دارد تا بتوان دما را کنترل کرد. اگر هر یک از این قسمت ها کار نکند، کل فرآیند تبرید ممکن است دچار مشکل شود.

یخچال یک وسیله ضروری و یکی از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه است. یخچال شما فضای کافی برای نگهداری مواد غذایی تازه و مواد غذایی منجمد را در اختیار شما قرار می دهد و مواد لازم برای تهیه وعده های غذایی ویژه برای مناسبت های خاص را در اختیار شما قرار می دهد. یک چیز در مورد لوازم خانگی این است که در مواقعی که بیشتر به آنها نیاز دارید از کار می افتند و تعمیر یخچال یک امر ضروری است.

مشکلات رایج یخچال که ما رفع می کنیم

 تکنسین های ما به خوبی آموزش دیده و دارای مجوز برای تعمیر انواع مشکلات یخچال هستند. برخی از رایج ترین مشکلات یخچال که ما تعمیر می کنیم عبارتند از:

1. یخچال به طور مداوم کار می کند.

اگر یخچال شما دائماً چرخه یا کار می کند، ممکن است نیاز به توجه متخصص داشته باشد. رایج ترین مشکل در یخچال دائماً کارکردن کویل های کندانسور کثیف است.

یخچال کارایی کمتری دارد و انرژی بیشتری مصرف می کند که منجر به افزایش قبض آب و برق می شود. گاهی اوقات ممکن است دمای یخچال را به قدری پایین تنظیم کرده باشید که برای حفظ دمای مورد نیاز باید به کار ادامه دهد.

قبل از تماس با تعمیرکار سرد کرج یخچال خود، بررسی کنید که دما را به درستی تنظیم کرده اید.

2. یخچال خنک نمی شود.

یکی دیگر از خرابی های رایج یخچال خنک نشدن در دمای مورد نیاز است. کویل های کندانسور که گرما را به اندازه کافی دفع نمی کنند ممکن است باعث خنک نشدن یخچال شما شوند.

فن های کندانسور و اواپراتور یخچال نیز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند. برای رفع آن با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید.

3. یخچال نشتی دارد.

مسدود شدن خط آب ممکن است باعث نشتی شود. رفع انسداد گرفتگی خط عرضه می تواند یخچال را تعمیر کند.

4. صدای یخچال خیلی بلند است.

اگر متوجه شدید صدای یخچال شما بیشتر از حد معمول شده است، نشان دهنده مشکلی است که نیاز به تعمیر یخچال دارد.

اغلب، پره های فرسوده اواپراتور یا فن کندانسور نیاز به تعویض دارند. قطعات شل یخچال نیز ممکن است پره های فن را مسدود کرده و باعث ایجاد صدا شود.

5. یخ ساز کار نمی کند.

ممکن است متوجه شوید که یخ ساز شما به اندازه ای که قبلا تولید می کرد، یخ تولید نمی کند. بررسی کنید تا مطمئن شوید که دمای فریزر به درستی تنظیم شده است.

شما باید آن را بین صفر تا پنج درجه تنظیم کنید. اگر درجه حرارت به درستی تنظیم شده است و یخ ساز کار نمی کند، با یک تکنسین لوازم خانگی یخچال تماس بگیرید تا یخچال شما را بررسی کند.

6. انجماد مواد غذایی در یخچال.

وقتی غذا یخ می زند، نشان دهنده دمای بسیار پایین داخل یخچال است. خرابی ترموستات یا برد کنترل آسیب دیده از دلایل اصلی دمای بسیار پایین یخچال هستند. برای جلوگیری از مشکلات جدی فوراً با یک شرکت تعمیر یخچال تماس بگیرید.

7. آب سردکن کار نمی کند.

یخچال‌های مدرن دارای آب‌پاش داخلی هستند. اگر تلگراف شما از کار افتاد، لوله آب یخ زده یا مسدود شده است. می توانید آب لوله آب را امتحان کنید و بررسی کنید که دمای فریزر به درستی تنظیم شده باشد. اگر مشکل را حل نکرد، با یک ارائه دهنده خدمات تعمیر فریزر تماس بگیرید

مطالب مرتبط