51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

مزایا و معایب یخچال دیپوینت

به اشتراک بذارید

مزایا و معایب یخچال دیپوینت

مزایا و معایب یخچال دیپوینت

امروز با خواندن این مطلب می خواهیم در مورد مزایا و معایب یخچال دیپوینت صحبت کنیم. تا هنگام خریداری کردن از این برند خیال شما راحت باشد و با آن آشنا شده باشید. بیشترین سوالاتی که در مورد یخچال با هر برندی پرسیده می شود این است که، فلان یخچال خوبه؟ یا کیفیت آن چگونه است و… حال با جواب دادن به این سوالات در مورد یخچال دیپوینت آشنا شده و موجب می شود خرید راحت تری داشته باشید.

مزایا و معایب یخچال دیپوینت

هنگام خرید یخچال باید به این نکات توجه کنیم:

 • میزان فضا یخچال
 • کیفیت آن چگونه است
 • دارا چه مقدار کشو و طبقه است
 • نمودار و مصرف انرژی این محصول چگونه است
 • ظاهر یخچال هم در خرید آن موئثر است
 • این محصول خدمات پس از فروش دارد
 • دارا یخساز اتومات است

تمامی نکاتی که بالا گفته شد. دانستن آن ها برای خرید یخچال ضروری است. و باید دانست تا بهترین انتخاب را داشت. و تعمیریخچال در کرج  به شما کمک می کند و با پاسخ دادن به سوالات شمادر مورد یخچال یا وقتی نیاز به مشاوره یا تعمیر یخچال خود داشتید کافیست با سرد کرج تماس بگیرید تا این مشکل را برای شما حل کند یا راحل به شما ارائه دهد.

مزایا این یخچال شامل:

یخچال های دیپوینت از کیفیت خوبی برخوردار هستند. و قیمت به صرفه ای دارند و در عین سادگی بسیار زیبا می باشند.در این یخچال ها از فناوری های مثل لامپ LED و کمپرسور اینورتر استفاده شده است.و برای ساخت آن از مواد اولیه با کیفیت استفاده شده است. و مهمترین نکته این است که، این یخچال ها چون ساخت داخل است به راحتی می توان قطعه های آن را پیدا کرده و داخل دسترس می باشند. و دارا گارانتی 6 ماه کمپرسور انتورتر و 3 ماه گارانتی خود محصول و همچنین نصب آن. و دارا لامپ LED کم مصرف می باشد که داخل محصول است. و دارای آبریز بیرونی است، که از باز و بسته کردن درب یخچال به دفعات زیاد جلوگیری می کند. و دارا سیستم ضد برفک یا همان سیستم نوفراست است. و تمامی مدل های این محصول دارا سنسور کنترل دما می باشند.

مزایا و معایب یخچال دیپوینت

از معایب این محصول می توان به:

از رنگ بندی بسیار کمی برخوردار هستند و اختلال زیادی در خنک کننده و موتور کندانسور به وجود می آید. این محصول چون نماینگی آن بسیار کم است خدمات پس از فروش آن هم کمی ضعیف می باشد. یخچال های ساید بای ساید آن از تنوع کمی برخوردار اند. نشتی گاز به دلیل پارگی در لوله های داخلی اواپراتور، در محل لولا شکستگی دستگیره به وجو می آوررد. برد آن دچار مشکلات متعددی می شود.

این معایبی که گفته شد از نظر کاربران و مصرف کنندگان این محصول بود، وگرنه هر محصولی از هر برندی از مزایا و معایبی برخوردار است. .ولی مهمترین دلیل برای خرابی در یخچال یا هر چیزی استفاده نادرست از آن است که این مشکلات را به وجود می آورد. وگرنه یخچال های دیپوینت از کیفیت مطلوب و خوبی برخوردار هستند.

آیا اصلا یخچال دیپوینت خوب است:

اگر بخواهیم درمورد این یخچال ها نظر بدهیم، باید بگویم با توجه به نظراتی که مصرف کنندگان این محصول داده اند می توان بهترین انتخاب برای خرید یخچال باشد، و تعمیرات این برند بسیار کم است و بسیار کم دچار مشکل می شود. در حین حال درست است که هر برندی معایب کمی دارد ولی این یخچال برای استفاده به صرف کنندگان پیشنهاد می شود.

مزایا و معایب یخچال دیپوینت

مدل های معروف این برند شامل:

 • یخچال فریزر دوقلو دیپوینت مدل D4i PRO
 • یخچال فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5E
 • یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5I
 • یخچال و فریزر دیپوینت مدل DISCOVER
 • یخچال فریزر دیپوینت مدل T7
 • یخچال و فریزر دیپوینت مدل DECENT

این مدل ها از برند دیپوینت بیشترین خریدار را دارند . و اکثرا از این مدل ها در آشپزخانه خود دارند.

برای دمای یخچال در تابستان 1402 کلیک کنید.

فهرست مطالب

به اشتراک بذارید

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =