51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

مقایسه یخچال آیس ایج و یوگا هیمالیا

به اشتراک بذارید

مقایسه یخچال آیس ایج و یوگا هیمالیا

مقایسه یخچال آیس ایج و یوگا هیمالیا بسیار جنجال برانگیز و جذاب است، شرکت هیمالیا یکی از تولیدکنندگان مطرح لوازم خانگی در ایران است که در زمینه تولید یخچال فریزر نیز فعالیت دارد. این شرکت در سال‌های اخیر اقدام به تولید مدل‌های جدیدی از یخچال فریزر کرده است که از نظر امکانات و ویژگی‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. در این مقاله قصد داریم دو مدل جدید یخچال فریزر هیمالیا، یعنی آیس ایج و یوگا را با یکدیگر مقایسه کنیم.

 

مقایسه یخچال آیس ایج و یوگا هیمالیا

 

یخچال فریزر آیس ایج

یخچال فریزر آیس ایج یکی از جدیدترین مدل‌های یخچال فریزر هیمالیا است که از طراحی مدرن و جذابی برخوردار است. این یخچال در دو مدل 28 فوت و 33 فوت تولید می‌شود و دارای گنجایش مناسبی برای ذخیره‌سازی مواد غذایی است.

از جمله ویژگی‌های یخچال فریزر آیس ایج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجهز به فناوری نوفراست برای جلوگیری از یخ زدن مواد غذایی
  • دارای کمپرسور اینورتر برای کاهش مصرف انرژی
  • مجهز به سیستم خنک‌کنندگی سریع برای حفظ تازگی مواد غذایی
  • دارای آبسردکن و یخساز اتوماتیک
  • دارای پنل لمسی برای تنظیم دما و سایر امکانات

یخچال فریزر یوگا

یخچال فریزر یوگا یکی دیگر از مدل‌های جدید یخچال فریزر هیمالیا است که از طراحی ساده و شیکی برخوردار است. این یخچال در دو مدل 25 فوت و 30 فوت تولید می‌شود و دارای گنجایش مناسبی برای ذخیره‌سازی مواد غذایی است.

از جمله ویژگی‌های یخچال فریزر یوگا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجهز به فناوری نوفراست برای جلوگیری از یخ زدن مواد غذایی
  • دارای کمپرسور اینورتر برای کاهش مصرف انرژی
  • مجهز به سیستم خنک‌کنندگی سریع برای حفظ تازگی مواد غذایی
  • دارای آبسردکن دستی
  • دارای پنل لمسی برای تنظیم دما و سایر امکانات

مقایسه دو مدل یخچال فریزر هیمالیا

در ادامه به مقایسه دو مدل یخچال فریزر هیمالیا، یعنی آیس ایج و یوگا، در چند بخش می‌پردازیم:

طراحی

یخچال فریزر آیس ایج از طراحی مدرن و جذابی برخوردار است که با استفاده از خطوط منحنی و رنگ‌های متنوع توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند. یخچال فریزر یوگا نیز از طراحی ساده و شیکی برخوردار است که با استفاده از رنگ‌های سفید و نقره‌ای توانسته زیبایی و ظرافت را به آشپزخانه شما بیاورد.

 

مقایسه یخچال آیس ایج و یوگا هیمالیا

 

گنجایش

یخچال فریزر آیس ایج در دو مدل 28 فوت و 33 فوت تولید می‌شود که گنجایش مناسبی برای ذخیره‌سازی مواد غذایی دارند. یخچال فریزر یوگا نیز در دو مدل 25 فوت و 30 فوت تولید می‌شود که گنجایش مناسبی برای خانواده‌های متوسط و بزرگ دارند.

امکانات

یخچال فریزر آیس ایج از امکانات بیشتری نسبت به یخچال فریزر یوگا برخوردار است. از جمله این امکانات می‌توان به مواردی مانند آبسردکن و یخساز اتوماتیک، سیستم خنک‌کنندگی سریع و پنل لمسی اشاره کرد.

قیمت

یخچال فریزر آیس ایج از قیمت بالاتری نسبت به یخچال فریزر یوگا برخوردار است. قیمت این دو مدل یخچال فریزر با توجه به مدل، گنجایش و امکانات متفاوت است.

نتیجه‌گیری

یخچال فریزر آیس ایج و یوگا هر دو از محصولات باکیفیت و با امکانات مناسبی هستند که می‌توانند نیازهای کاربران را به خوبی پاسخ دهند. انتخاب مدل مناسب به نیازها و بودجه شما بستگی دارد. اگر به دنبال یخچال فریزر با طراحی مدرن و امکانات بیشتر هستید، یخچال فریزر آیس ایج گزینه مناسبی برای شما است. اگر به دنبال یخچال فریزر با طراحی ساده و قیمت مناسب‌تر هستید، یخچال فریزر یوگا گزینه مناسبی برای شما است.

 

مقایسه یخچال آیس ایج و یوگا هیمالیا

مقایسه

ویژگی یخچال فریزر آیس ایج یخچال فریزر یوگا
طراحی مدرن و جذاب ساده و شیک
گنجایش 28 فوت، 33 فوت 25 فوت، 30 فوت
امکانات آبسردکن و یخساز اتوماتیک، سیستم خنک‌کنندگی سریع، پنل لمسی آبسردکن دستی، سیستم خنک‌کنندگی سریع، پنل لمسی
فناوری نوفراست نوفراست
قیمت بالاتر پایین‌تر

 

نتیجه‌گیری

یخچال فریزر آیس ایج از طراحی مدرن‌تر و امکانات بیشتری برخوردار است و قیمت بالاتری نیز دارد. یخچال فریزر یوگا از طراحی ساده‌تر و قیمت پایین‌تری برخوردار است. انتخاب مدل مناسب به نیازها و بودجه شما بستگی دارد همچنین به یاد داشته باشید مجموعه سرد کرج انواع خدمات تعمیراتی در برندهای مختلف از جمله هیمالیا و الکترواستیل را در اختیار شما میگذارد.

برای تاریخچه هیمالیا کلیک کنید

فهرست مطالب

به اشتراک بذارید

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نه =