51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

اگیر یخچال شما خراب و یا ایراد دارد، با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج تماس بگیرید که در اولین فرصت یکی از سرویسکاران ماهر و با تجربه ما برای تعمیر در خدمت شما باشد. تمامی خدمات ما پس از فروش بوده و هیچ نگرانی برای مشتری وجود ندارد، پس برای تعمیر یخچال با نمایندگی ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

برای تعمیر یخچال، یخچال شما کارت ضمانت نامه داشته باشد و گارانتی شما دارای اعتبار باشد، میتوانید در صورتی که یخچال یا هر وسیله دیگر مانند کولر گازی ، اجاق گاز، ماشین لباس شویی و غیره… ایراد داشته باشد، از گارانتی خود کمک بگیرید و با تماس با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج از ارائه خدمات رایگان ما استفاده کنید. اگر گارانتی شما تمام و یا گم شده باشد نمی توانید از خدمات رایگان پس از فروش استفاده کنید، و در این صورت با یکی از تعمیرکاران یخچال در کرج تماس گرفته و از ارائه خدمات ما استفاده کنید.

خدمات پس از فروش

اگر شما قصد تعمیر یخچال در کرج را دارید پس از تماس گرفتن با تیم سرد کرج و پس از عیب یابی به مشتری گفته می شود که نیاز است قطعه تعویض شده و یا تعمیر می شود، و شما در مورد حرف سرویس کار فک می کنید که کدام گزینه بهتر است. اگر در چنین شرایطی در مورد تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج مواجه شدید بهترین کار این است که شما نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج مراجعه کنید. چون در نمایندگی های رسمی تمامی برند ها، تعمیرکاران و کارشناسان با تجربه و متخصص مشغول به کار هستند. به محل تعمیر آمده و ایراد دستگاه تان را پیدا کرده و اگر قطعه نیازبه تعویض داشته باشد قطعات اورجینال و فابریک برای دستگاه تان استفاده می کنند. قطعات اصلی باعث می شوند که یخچال الکترواستیل درست کار می کند، و به قطعات دیگر آسیب نمیزند. و از هزینه بالا و سنگین جلوگیری می کند، و همچنین اگر به نمایندگی تقلبی و یا غیر معتبر مراجعه کنید و استفاده از قطعات غیر استاندارد باعث خرابی دوباره یخچال می شود و هزینه های دو برابر برای تعمیر یخچال الکترواستیل وجود دارد.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل درکرج

راه های از بین بردن بوی بد یخچال

در بعضی وقت ها بعضی از مواد غذایی چند روز و یا چند هفته ای در یخچال تان می ماند و باعث ایجاد بوی بد می شود و این بوی بد در یخچال می ماند و چند راه کار داریم که از این بوی بد خلاص شوید.

پاک سازی یخچال

در قدم اول یخچال را از برق کشیده و تمامی مواد غذایی و دیگر وسایل را از یخچال خارج کنید، قفسه و کشوها را بیرون بیاورید و آن ها را با آب و مایه شستشو دهید و یخچال را کامل خشک کنید.

بو زدایی در یخچال

ما با این روش ها می توانیم خوش بوی را به یخچال تان ارائه کنیم.

بو زدایی با جوش شیرین

مقداری جوش شیرین را در ظرفی بریزید و به مدت چند ساعت در یخچال قرار دهیدتا بوی خوب جاگزین بوی بد شود.

بو زدایی با قهوه

دانه های قهوه را در ظرفی بریزید و یک 24 ساعت در یخچال قرار دهید.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

مطالب مرتبط