51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

زمانی که یخچال فریزر شما دچار خرابی و یا مشکل می شود ، در این مواقع نمایندگی الکترواستیل در کرج شما را تا رسیدن به نتیجه مطلوب راهنمایی و همراهی خواهد کرد .اگر در هر زمان هر قطعه ای در یخچال الکترواستیل شما دچار مشکل و یا خرابی شد می توانید با ما تماس بگیرید تا  تکنسین های ما در کم ترین زمان ممکن بتوانند به منزل شما آمده و با کمترین هزینه یخچال الکترواستیل شما را تعمیر کنند . ویژگی بعدی شرکت سرد کرج ، مشاوره رایگان متخصصین است که شما می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید. ممکن است در بعضی مواقع یخچال فریزر الکترواستیل شما نیاز به تعمیر نداشته باشد و فقط تنضیمات آن برهم خورده باشد. تنها کاری که باید انجام دهید ، با شماره درج شده تماس بگیرید و  از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید .در صورتی که مشکل دستگاه شما از تنظیمات آن باشد مشاوران ما بدون دریافت هزینه شما را راهنمایی میکنند تا تنظیمات صحیح را انجام دهید.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

                                                                           026-36778250

                                                                          026-36778251

تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج

در صورتی که یخچال فریزر الکترواستیل شما نیاز به تعمیر داشته باش ، کارشناسان ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج و به محل اعزام شده و اقدامات لازم را برای تعمیر یخچال در محل را  انجام می دهند . سنگینی یخچال های الکترواستیل باعث می شود که هنگام حمل آن دچار مشکل شوید . برای همین بهتر است بجای اینکه یخچال الکترواستیل خود را جا به جا کنید ، با ما تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب ما برای تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج به منزل شما بیایند.

خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

ابتدا به مهم ترین موضوع در زمان تعمیر یخچال در کرج اشاره کنیم . حتما برای شما هم پیش آمده است که قصد تعمیر وسیله ای را داشته باشید و تعمیرکار پس ازعیب یابی به شما گفته است که نیاز است قطعه ای از یخچال شما جدا کرده و تعویض نماید . اولین چیزی که به فکر شما می رسد که آیا این تشخیص درستی است که قطعه اصلی شما واقعادیگر کار نمیکند و یا در مرحله دوم با  خود فکر می کنید که آیا تعمیرکار از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل شما استفاده می کند .

اگر این شرایط برای یخچال الکترواستیل پیش بیاید ، تنها راه حل مراجعه به تعمیرگاه نمایندگی اصلی یخچال الکترواستیل در کرج می باشد . چرا که در این مکان کارشناسان که با تجربه و دارای مهارت کافی هستند ، به محل اعزام شده و عیب وسیله را به درستی تشخیص داده و در مرحله تعویض قطعات ، فقط از قطعات اورجینال و قیمت مناسب استفاده می کنند . استفاده از قطعات اورجینال سبب می شود تا یخچال الکترواستیل درست مثل قبل کار کند و به دیگر قسمت های یخچال آسیبی وارد نکند.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

خدمات نمایندگی سرد کرج در زمینه تعمیر انواع یخچال فریزر الکترواستیل در کرج شامل یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل ، یخچال تک الکترواستیل ، فریزر تک الکترواستیل و یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در کرج و حومه .

خدماتی که ما برای تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج انجام می دهیم

  • نصب و راه اندازی یخچال فریزر
  • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید
  • تعویض موتور یخچال فریز
  • تعمیر برد الکترونیکی یخچال و ساید
  • رفع بوی بد یخچال فریزر
  • رفع آبریزی یخچال و ساید

درباره ما

سرد کرج با بیش از نیم قرن  سابقه درخشان در تعمیر یخچال در کرج و لوازم خانگی. تکنسین های ما آشنایی با بهترین متد روز دنیا سعی در تلاش اند تا بهترین خدمات را با بهترین قیمت برای شما ارایه دهند .

 

مطالب مرتبط