51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

نمایندگی یخچال هایسنس در کرج

سرد کرد با بیش از نیم قرن سابقه در رابطه با ارایٌه خدمات به مشتریان و دارای ضمانت نامه کتبی پس از فروش و وجود تکنسین های مجرب و قابل اعتماد و آموزش دیده برای نمایندگی یخچال هایسنس در کرج و تجربیات بالا در برابر تعمیر یخچال هایسنس  ، کاملا مسلط بر یخچال می باشند .

اگر هرموقع ،  در هر زمان و هر جای کرج باشید و یخچال هایسنس شما دچار مشکل و خرابی شده است حتما با نمایندگی یخچال هایسنس در کرج تماس گرفته تا مشاوران رایگان ما پس از گفت و گو باشما عزیزان ، در صورت نیاز ، تکنسین های سرد کرج را به منزل شما فرستاده  و همان جا قطعه خراب را تعمیر کرده تا دیگر نیاز به هزینه های اضافه برای حمل و نقل یخچال نداشته باشد ، همچنین به دلیل سنگینی یخچال های هایسنس ، باید آن را از خانه به بیرون آورد و خیلی زمان بر و سخت است . برای همین دیگر نیاز به اتلاف وقت و هزینه های زیادی نیست و همچنین تکنسین های ما بروز ترین و بهترین تجهیزات تعمیر یخچال را همراه خود دارند کهبرای تعمیر قطعات بسیار کاربردی می باشد .

یکی دیگر از ویژگی های تعمیر یخچال در منزل این است که تعمیرکار با حضور شما قطعه را تعمیر می کند و شما می توانید به کار او نظارت داشته باشید که قطعه را تعمیر می کند یا اگر تعمیر قطعه بصرفه نباشد ، همان لحظه به شما مشاوره داده و در صورت قبولی قطعه خراب را با قطعه اورجینال تعویض می کند .

نمایندگی یخچال هایسنس در کرج

خدمات پس از فروش یخچال هایسنس

اگر در هر زمان یخچال هایسنس و یا … دچار مشکل و یا خرابی شد ، حتما با تعمیر یخچال در کرج تماس بگیرید تا تکنسین های مخصوص به آن برند از یخچال به منزل شما آمده و یخچال را تعمیر کند .

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز یخچال هایسنس

  1. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشلن فقط و فقط تعمیر یخچال هایسنس است
  2. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال هایسنس
  3. دارای ضمانت نامه کتبی و خدمات پس از فروش

نمایندگی یخچال هایسنس در کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس

  • یخچال روشن نمی شود
  • آب سردکرن یا یخ ساز یخچال کار نمی کند
  • یخچال برفک زیاد می زند (سیستم دیفرانت کار نمی کند)
  • دمای یخچال فریزر خیلی پایین است و مواد غذایی یخ می زند
  • انتهای یخچال آب جمع می شود و یا کف آشپزخانه خیس است
  • یخچال فریزر سرد نمیکند
  • صدای یخچال خیلی زیاد و غیر عادی است

مطالب مرتبط