51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

تاریخچه الکترواستیل

به اشتراک بذارید

تاریخچه الکترواستیل

تاریخچه الکترواستیل برمی گردد به 50 سال پیش که فعالیت خود را درتولید محصولات مختلف آغاز کرده است. کارخانه الکترواستیل در حال حاضر فضایی با لغ بر200،000متر مربع و سالن های تولید آن با 100،000 متر مربع و همچنین با بیش از 3000 نفر نیروی کاری در آنجا، به تولید انواع یخچال، سردخانه، فریزرهای صنعتی و اختراعات دیگر مشغول به کار هستند. اما بیشترین خط تولید آن مربوط به یخچال و فریزر خانگی بالغ به 500،000 عدد می باشد.

تاریخچه الکترواستیل

امتیازات شرکت الکترواستیل کدامند؟ شایان ذکر است که شرکت الکترواستیل دارای مجوز و اختراعات مختلف است.

  • دارای  اداره  مستقل مهندسی و 60 عضو همیشگی است.
  • همچنین دارای اختراعات زیادی در زمینه تولید لوازم خانگی است.
  • این شرکت بزرگ و صاحب نام، تنها دارنده مجوز به آزمایشگاه اکرودیته صنعتی وخانگی در شرق کشور است. این شرکت همچنان مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد.
  • طراحی و تولید اواپراتورها و کندانسورها با به روزترین و جدیدترین نرم افزارها توسط زیر مجموعه شرکت الکترواستیل (حامی صنعت و نگین صنعت) تولید می شود.

الکترواستیل چه چیزهایی تولید می کند؟

یکی از کارخانه های بزرگ و قدیمی درایران است،  که دربخش لوازم خانگی فعالیت می کند. این کارخانه،  بیشترین خط تولید آن به انواع یخچال های خانگی، صنعتی و فریزر است. این واحد جزبرندهای مطرح در کشور است. به علت اینکه،  از قسمت های مهم شبکه توزیع در زمینه ی یخچال به حساب می آید و بازار صادرات آن خیلی قوی است اکثرا با این برند آشنا هستند.

آتش سوزی کارخانه الکترواستیل در مشهد

شنبه ( 15 فروردین 1402) خبر ناگوار آتش سوزی در انبار این کارخانه بزرگ باعث نگرانی خیلی از کارکنان آنجا شد. در این آتش سوزی بزرگ، خسارات مالی بسیار سنگینی را متحمل شد. فقط قسمت های مربوط به مونتاژ و یخچال صنعتی دچار این حادثه نشد است. با این که بیش از هزارنفر در این کارخانه ی عظیم مشغول به کار بودند، خوشبختانه در زمان حادثه آتش سوزی کارخانه در حالت تعطیلی به سر می برد و هیچ یک از اعضای آن در محل حضور نداشتند، این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.

تاریخچه الکترواستیل

آیا کارخانه الکترواستیل در حال حاضرفعالیت دارد؟

در( 26 شهریور 1402 ) تولید آزمایشی این مجموعه آغاز شد. با گذشت ده ما از آن حادثه تلخ، با توجه به صحبت های مدیر عامل شرکت الکترواستیل آقای مجید محمد زاده: این کارخانه تا حدود زیادی به چرخه تولید بازگشته است. هرچند که هنوز تولیدات این کارخانه مثل سابق نیست اما با تلاش زیاد به سطح تیراژ خود باز خواهد گشت. و با راه اندازی مجدد این کارخانه، کارکنان به کارخانه باز گشتند و به کار خود مشغول شدند.

آدرس کارخانه: کارخانه الکترواستیل واقع شده در کیلومترچهار بزرگراه آسیایی مسیر مشهد – قوچان

نکته: با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج  به راحتی تماس برقرار کنید.

تمامی عکس ها در این مقاله متعلق به سایت ایمالز می باشد.

برای علت کار نکردن موتور یخچال هیمالیا چیست؟

فهرست مطالب

به اشتراک بذارید

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =