51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

10 مدل جدید یخچال هیمالیا با قیمت

به اشتراک بذارید

10 مدل جدید یخچال هیمالیا با قیمت

10 مدل جدید یخچال هیمالیا با قیمت یکی از سوالات جذاب و جدید کاربران است زیرا یخچال های جدید هیمالیا بسیار منحصر به فرد است.

10 مدل جدید یخچال هیمالیا با قیمت

یخچال فریزر دوقلو هیمالیا مدل H700

این یخچال فریزر در ظرفیت 700 لیتر تولید می‌شود و از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. یخچال این دستگاه دارای 5 طبقه و 2 کشو است و فریزر آن دارای 3 کشو است. این یخچال از سیستم سرمایش No Frost بهره می‌برد و دارای قابلیت یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد. قیمت این یخچال در بازار حدود 20 میلیون تومان است.

یخچال فریزر هیمالیا مدل H706

این یخچال فریزر نیز در ظرفیت 700 لیتر تولید می‌شود و از طراحی مشابه مدل H700 برخوردار است. تفاوت این دو مدل در این است که مدل H706 دارای سیستم سرمایش Twin Cooling Plus است که باعث می‌شود دما و رطوبت در یخچال و فریزر به صورت جداگانه کنترل شود. قیمت این یخچال در بازار حدود 22 میلیون تومان است.

یخچال فریزر هیمالیا مدل H600

این یخچال فریزر در ظرفیت 600 لیتر تولید می‌شود و از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. یخچال این دستگاه دارای 4 طبقه و 2 کشو است و فریزر آن دارای 3 کشو است. این یخچال از سیستم سرمایش No Frost بهره می‌برد و دارای قابلیت یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد. قیمت این یخچال در بازار حدود 18 میلیون تومان است.

یخچال فریزر هیمالیا مدل H606

این یخچال فریزر نیز در ظرفیت 600 لیتر تولید می‌شود و از طراحی مشابه مدل H600 برخوردار است. تفاوت این دو مدل در این است که مدل H606 دارای سیستم سرمایش Twin Cooling Plus است که باعث می‌شود دما و رطوبت در یخچال و فریزر به صورت جداگانه کنترل شود. قیمت این یخچال در بازار حدود 20 میلیون تومان است.

10 مدل جدید یخچال هیمالیا با قیمت

یخچال فریزر هیمالیا مدل H500

این یخچال فریزر در ظرفیت 500 لیتر تولید می‌شود و از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. یخچال این دستگاه دارای 3 طبقه و 2 کشو است و فریزر آن دارای 2 کشو است. این یخچال از سیستم سرمایش No Frost بهره می‌برد و دارای قابلیت یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد. قیمت این یخچال در بازار حدود 16 میلیون تومان است.

یخچال فریزر هیمالیا مدل H506

این یخچال فریزر نیز در ظرفیت 500 لیتر تولید می‌شود و از طراحی مشابه مدل H500 برخوردار است. تفاوت این دو مدل در این است که مدل H506 دارای سیستم سرمایش Twin Cooling Plus است که باعث می‌شود دما و رطوبت در یخچال و فریزر به صورت جداگانه کنترل شود. قیمت این یخچال در بازار حدود 18 میلیون تومان است.

یخچال هیمالیا مدل H300

این یخچال در ظرفیت 300 لیتر تولید می‌شود و از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. این یخچال از سیستم سرمایش No Frost بهره می‌برد و دارای قابلیت یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد. قیمت این یخچال در بازار حدود 14 میلیون تومان است.

یخچال هیمالیا مدل H306 یک یخچال فریزر دوقلو با ظرفیت 300 لیتر است که از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. این یخچال از سیستم سرمایش Twin Cooling Plus بهره می‌برد که باعث می‌شود دما و رطوبت در یخچال و فریزر به صورت جداگانه کنترل شود. این ویژگی باعث می‌شود که مواد غذایی در یخچال تازه‌تر و خوش‌طعم‌تر باقی بمانند.

یخچال H306 دارای 3 طبقه و 2 کشو در یخچال و 2 کشو در فریزر است. یخساز و آبسردکن این یخچال نیز در قسمت بالایی یخچال قرار دارد.

از دیگر ویژگی‌های این یخچال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یخساز و آبسردکن
 • 3 طبقه و 2 کشو در یخچال
 • 2 کشو در فریزر
 • رده انرژی A++
 • گارانتی 24 ماهه

قیمت این یخچال در بازار حدود 14 میلیون تومان است.

مزایای یخچال هیمالیا مدل H306:

 • طراحی زیبا و مدرن
 • سیستم سرمایش Twin Cooling Plus
 • یخساز و آبسردکن
 • ظرفیت مناسب
 • رده انرژی A++
 • گارانتی 24 ماهه

معایب یخچال هیمالیا مدل H306:

 • صدای کمی بلند
 • قیمت نسبتاً بالا

 

یخچال فریزر هیمالیا مدل H200

این یخچال در ظرفیت 200 لیتر تولید می‌شود و از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. این یخچال از سیستم سرمایش No Frost بهره می‌برد و دارای قابلیت یخساز و آبسردکن نیز می‌باشد. قیمت این یخچال در بازار حدود 12 میلیون تومان است.

10 مدل جدید یخچال هیمالیا با قیمت

یخچال فریزر هیمالیا مدل H206

این یخچال نیز در ظرفیت 200 لیتر تولید می‌شود و از طراحی مشابه مدل H200 برخوردار است. تفاوت این دو مدل در این است که مدل H206 دارای سیستم سرمایش Twin Cooling Plus است که باعث می‌شود دما و رطوبت در یخچال و فریزر به صورت جداگانه کنترل شود. قیمت این یخچال در بازار حدود 14 میلیون تومان است.

یخچال فریزر هیمالیا مدل H100

این یخچال در ظرفیت 100 لیتر تولید می‌شود و از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار است. این یخچال از سیستم سرمایش No Frost بهره می‌برد و دارای قابلیت آبسردکن نیز می‌باشد. قیمت این یخچال در بازار حدود 10 میلیون تومان است.

یخچال فریزر هیمالیا مدل H106

این یخچال نیز در ظرفیت 100 لیتر تولید می‌شود و از طراحی مشابه مدل H100 برخوردار است. تفاوت این دو مدل در این است که مدل H106 دارای سیستم سرمایش Twin Cooling Plus است که باعث می‌شود دما و رطوبت در یخچال و فریزر به صورت جداگانه کنترل شود. قیمت این یخچال در بازار حدود 12 میلیون تومان است.

کلام پایانی

یخچال‌های هیمالیا محصولات باکیفیتی هستند که با توجه به قیمت، امکانات خوبی را ارائه می‌دهند. این یخچال‌ها در ظرفیت‌های مختلف و با سیستم‌های سرمایشی متنوع تولید می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان باشند همچنین به یاد داشته باشید مجموعه سرد کرج انواع خدمات تعمیراتی را در انواع برند ها از جمله الکترواستیل و هیمالیا در اختیار شما میگذارد.

برای تعمیر یخچال هیمالیا کلیک کنید

 

فهرست مطالب

به اشتراک بذارید

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =