51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

نمایندگی الکترواستیل در کرج

یکی از قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی ، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه الکترواستیل ، و تعمیرات خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و با کمترین زمان ، با رعایت اصول های استاندارد ، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد نمایندگی الکترواستیل در کرج.

 سرد کرج است که با بیش از نیم قرن سابقه  در نمایندگی الکترواستیل در کرج به مشتریان همواره خدمات ارایه می دهد . تمام خدمات سرد کرج دارای ضمانت نامه کتبی  است که می تواند آرامش خاطری برای مشتریان عزیز باشد .

نمایندگی الکترواستیل در کرج دارای تکنسین های عالی و قابل اعتماد است که بعد از چک کردن قطعه ، در صورت تعویض ، آن را با قطعه اورجینال جایگزین میکنند .

تعمیرکاران ما در تعمیرگاه الکترواستیل ، برای تعمیر انواع لوازم خانگی آماده خدمت رسانی می باشند . بعضی از تعمیرکاران امروزی بجای تعمیر قطعه ، میگویند این قطعه باید عوض شود ، آن ها تعمیرکار نیستند ، تعویض کار هستند .

نمایندگی الکترواستیل در کرج

تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل در کرج

 اگر هر کدام از لوازم خانگی شما دچار مشکل و یا عیب شده است ، با تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج تماس بگیرید تا مشاوران ما پس از مشاوره با شما ، در صورت نیاز ، تکنسین های را با سریعترین حالت ، برای تعمیر لوازم خانگی شما آماده کرده  و به محل می فرستند تا قطعه ای را که دچار خرابی دستگاه شما شده را با بهترین و جدیدترین متد روز دنیا تعمیر کنند . در بعضی اوقات تعمیر قطعه خراب بصرفه نمی باشد و تکنسین بعد از مشاوره با شما قطعه را با یک قطعه اورجینال تعویض می کند .

تعمیرات الکترواستیل در محل

برای تعمیر یخچال در در کرج و یا لوازم خانگی سنگین با توجه به ترافیک های زیاد در سطح شهر و آپارتمان نشینی اکثر افراد ، حمل و نقل لوازم خانگی را از محل تا تعمیرگاه را بسیار سخت و طاقت فرسا کرده است . علاوه بر این برای حمل و نقل باید هزینه جداگانه ای پرداخت نمایید .

با امکان تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل در محل ، دیگر نیاز به حمل و نقل لوازم خود ندارید و می توانید به صورت مستقیم عملکرد تکنسین ها را بررسی کرده و متوجه شوید تعمیرات انجام شده است و یا قطعه تعویض شده .

نمایندگی الکترواستیل در کرج

یخچال های الکترواستیل

اگر برای یخچال الکترواستیل شما مشکلی به وجود آمده است و نمی دانید که چه باید کرد حتما با نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج تماس بگیرید تا تکنسین های ما با سریع ترین زمان به محل آمده و مشکل یخچال الکترواستیل شما را بر طرف می کنند .

 

مطالب مرتبط