51 82 77 36 – 026

50 82 77 36 – 026

معرفی 10 مدل یخچال های الکترواستیل

به اشتراک بذارید

معرفی 10 مدل یخچال های الکترواستیل

معرفی 10 مدل یخچال های الکترواستیل که بازار را به دست گرفته و جزو بهترین ها حساب میشوند.

 

معرفی 10 مدل یخچال های الکترواستیل

 

  1. یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES37/ES37

یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES37/ES37 یکی از جدیدترین و پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 37 فوت، مناسب برای خانواده های پرجمعیت است. یخچال دارای شش طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای پنج کشو است.

یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES37/ES37 دارای سیستم سرمایش No Frost است که از ایجاد برفک جلوگیری می کند. این یخچال همچنین دارای سیستم سرمایش هوشمند است که دمای یخچال و فریزر را به طور خودکار تنظیم می کند.

قیمت یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES37/ES37 حدود 27 میلیون تومان است.

  1. یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES95/ES60

یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES95/ES60 یکی دیگر از جدیدترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 55 فوت، یکی از بزرگترین یخچال های فریزر ساید بای ساید الکترواستیل است. یخچال دارای هفت طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای شش کشو است.

یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES95/ES60 دارای سیستم سرمایش No Frost است که از ایجاد برفک جلوگیری می کند. این یخچال همچنین دارای سیستم سرمایش هوشمند است که دمای یخچال و فریزر را به طور خودکار تنظیم می کند.

قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES95/ES60 حدود 60 میلیون تومان است.

  1. یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR37/ESR28

یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR37/ESR28 یکی دیگر از جدیدترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 37 فوت، مناسب برای خانواده های پرجمعیت است. یخچال دارای شش طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای چهار کشو است.

یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR37/ESR28 دارای سیستم سرمایش No Frost است که از ایجاد برفک جلوگیری می کند. این یخچال همچنین دارای سیستم سرمایش هوشمند است که دمای یخچال و فریزر را به طور خودکار تنظیم می کند.

قیمت یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR37/ESR28 حدود 25 میلیون تومان است.

  1. یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES32/ES32

یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES32/ES32 یکی از پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 32 فوت، مناسب برای خانواده های متوسط است. یخچال دارای پنج طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای پنج کشو است.

یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES32/ES32 دارای سیستم سرمایش No Frost است که از ایجاد برفک جلوگیری می کند. این یخچال همچنین دارای سیستم سرمایش هوشمند است که دمای یخچال و فریزر را به طور خودکار تنظیم می کند.
قیمت یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES32/ES32 در تاریخ 2023/07/29 حدود 18 میلیون تومان است

  1. یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR32/ESR26

یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR32/ESR26 یکی دیگر از پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 32 فوت، مناسب برای خانواده های متوسط است. یخچال دارای پنج طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای چهار کشو است.

معرفی 10 مدل یخچال های الکترواستیل

  1. یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES60/ES60

یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES60/ES60 یکی از جدیدترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 30 فوت، مناسب برای خانواده های متوسط است. یخچال دارای پنج طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای پنج کشو است.

  1. یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES27/ES27

یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل مدل ES27/ES27 یکی از پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 27 فوت، مناسب برای خانواده های کوچک است. یخچال دارای چهار طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای چهار کشو است.

  1. یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR27/ESR26

یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR27/ESR26 یکی دیگر از پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 27 فوت، مناسب برای خانواده های کوچک است. یخچال دارای چهار طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای چهار کشو است.

معرفی 10 مدل یخچال های الکترواستیل

  1. یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES40/ES40

یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل مدل ES40/ES40 یکی از جدیدترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 20 فوت، مناسب برای خانواده های کوچک است. یخچال دارای سه طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای سه کشو است.

  1. یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR25/ESR24

یخچال فریزر بالا پایین الکترواستیل مدل ESR25/ESR24 یکی دیگر از پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر الکترواستیل است. این یخچال با ظرفیت 25 فوت، مناسب برای خانواده های کوچک است. یخچال دارای سه طبقه شیشه ای و یک کشو میوه و سبزیجات است. فریزر نیز دارای سه کشو است.

جمع بندی

یخچال های الکترواستیل در انواع مختلف و با ظرفیت های متفاوت تولید می شوند. این یخچال ها دارای کیفیت ساخت بالا، قیمت مناسب و امکانات متنوع هستند. در هنگام خرید یخچال الکترواستیل، باید به ظرفیت یخچال، نوع آن (بالا پایین، ساید بای ساید، دوقلو)، امکانات و قابلیت های آن توجه کنید، همچنین به یاد داشته باشید مجموعه سرد کرج انواع خدمات تعمیراتی در انواع برندها از جمله الکترواستیل و هیمالیا را ارائه میدهد.

برای علت صدا در یخچال هیمالیا چیست؟

فهرست مطالب

به اشتراک بذارید

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =